Aktualności

ABC przedsiębiorczości: zapraszamy na marcowe, bezpłatne szkolenie on-line z Krystyną Adamenko

Chcesz znać procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się do niego zabrać? Zastanawiasz się czy będzie opłacalny? Chcesz o swoim pomyśle porozmawiać z ekspertami? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, prowadzone przez naszą trenerkę edukacji finansowej – Krystynę Adamenko, w ramach projektu „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”, realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Osiemnastogodzinne szkolenie, podzielone na trzy części, odbędzie się w dniach:

26 marca 2022 r., godz. 10.00-16.00

27 marca 2022 r., godz. 10.00-17.00

28 marca 2022 r., 15.00-20.00

Uwaga! Całość szkolenia to 18 godzin, czyli trzy powyższe terminy łącznie.

Na szkoleniu omawiać będziemy najważniejsze procedury, przeanalizujemy zasoby przyszłego przedsiębiorcy, doradzimy skąd czerpać wiedzę i środki na start. Przybliżymy zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy. W trakcie szkoleń przećwiczymy opracowywanie biznesplanu, który potem skonsultowany zostanie z naszymi ekspertkami.

Na szkolenie zapraszamy mieszkańców wsi i miast liczących do 20 000 mieszkańców w wieku 20+ z całej Polski. Liczba miejsc jest ograniczona – weźmie w nim udział około 15 uczestników.

Szkolenie odbędzie się poprzez platformę Google Meet.

Osoby, które odbędą szkolenie otrzymają od nas zaświadczenie o jego ukończeniu (w wersji elektronicznej), wydrukowany podręcznik dla uczestnika szkolenia, pendrive z materiałami oraz torbę promocyjną (przesłane tradycyjną pocztą).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie e-maila do koordynatorki projektu, Moniki Słotwińskiej-Łychota (mslotwinskalychota@fww.pl).

Data publikacji: 08.03.2022 r.
Autorka: Magdalena Kowalczyk

Zobacz również