Aktualności Baner

Zapraszamy do pobierania podręcznika dla uczestników szkoleń ABC V

Oddajemy w Państwa ręce podręcznik dla uczestników szkoleń prowadzonych w ramach projektu  „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”. Z podręcznika korzystać mogą wszyscy, którzy chcą prowadzić lub już prowadzą swoje firmy.

Część pierwsza podręcznika poświęcona jest rozpoczęciu działalności gospodarczej. Z niej dowiemy się z niej jak krok po kroku zarejestrować działalność gospodarczą, jaką formę opodatkowania wybrać, jakie są możliwości finansowania działalności gospodarczej.

 Ta część podręcznika dostępna będzie tylko w formie elektronicznej.

 

 

Część druga podręcznika to przygotowanie do stworzenia biznesplanu wraz z analizą opłacalności przedsiębiorstwa. Tutaj także znajdziemy informacje ważne dla osób, które już swoje firmy prowadzą: jakie bankowe narzędzia online ułatwiają pracę, jak prowadzić marketing i reklamę, jakie kryzysy mogą spotkać przedsiębiorstwo i jak można z nich wyjść. Nowy, ale bardzo ważny temat to cyberbezpieczeństwo w małej firmie. Nie zabraknie również historii przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces.

  Będzie ona dostępna także w formie drukowanej.

W tej edycji projektu, która trwać będzie do kwietnia 2021 roku, przewidzieliśmy 80 szkoleń w terenie. Czekamy na poprawę sytuacji związaną z pandemią, i gdy tylko warunki na to pozwolą wraz z trenerami rozsianymi po całej Polsce rozpoczniemy szkolenia. O rozpoczęciu szkoleń będziemy informować Państwa poprzez nasze strony internetowe (edufin.pl, Witrynę Wiejską, stronę www.fww.pl) oraz nasze biuletyny.

Data publikacji: 9 czerwca 2020 r.

Zobacz również