Aktualności

ABC Przedsiębiorczości V dłużej i ONLINE!

Z radością informujemy, że przedłużamy o rok, czyli do 30 kwietnia 2022 roku realizację piątej edycji projektu ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast! Szkolenia będą się odbywać także w formie ONLINE.

Wszystkie osoby mieszkające na wsi lub w mieście do 20 tys. mieszkańców, zainteresowane rozpoczęciem indywidualnej działalności gospodarczej zapraszamy na szkolenia ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast w formie ONLINE.

Podczas szkoleń omawiamy tematy związane z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz sposoby analizy własnych zasobów finansowych. Ćwiczymy też opracowywanie biznesplanu działalności gospodarczej. Uczestnicy mają także okazję do skonsultowania z ekspertami swoich biznesplanów i pomysłów na firmę. Doradzamy, skąd czerpać wiedzę, która pomoże w rozpoczęciu biznesu i jak korzystać z danych pozafinansowych. Przybliżamy także zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Szkolenie ONLINE trwa minimum trzy dni, zaś jego dokładny przebieg zależy od danego trenera edukacji finansowej. Jeśli jesteście zainteresowani szkoleniem ONLINE to należy skontaktować się z trenerem działającym najbliżej Was. Lista trenerów znajduje się w zakładce www.edufin.pl/trenerzy

Data publikacji: 23.03.2021 r.

Autorka: Magdalena Kowalczyk

***

Fundacja Wspomagania Wsi w latach 2012–2019 przeprowadziła cztery edycje projektu pt. „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”. W 2020 roku rozpoczyna się piąta edycja projektu. Każda z nich była realizowana z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt będzie realizowany do 30 kwietnia 2022 roku.

W dalszym ciągu chcemy rozbudzać zainteresowanie przedsiębiorczością oraz poszerzać wiedzę i umiejętności z zakresu otwierania i prowadzenia indywidualnej działalności gospodarczej. Tym razem nasze działania obejmą 1 200 mieszkańców wsi i miast liczących do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski. Dla nich przygotowaliśmy 80 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, trwających minimum trzy dni.

Warsztaty przeprowadzane będą przez doświadczonych trenerów edukacji finansowej przeszkolonych  przez Fundację.  Ich lista znajduje się tutaj: www.edufin.pl/abc-przedsiebiorczosci-v/trenerzy/. W przypadku zainteresowania zorganizowaniem szkolenia w Państwa miejscowości, prosimy o kontakt z trenerem zamieszkałym w najbliższej okolicy. Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji szkoleń najlepiej ustalać bezpośrednio z trenerem.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Moniką Słotwińską-Łychota (mslotwinskalychota@fww.pl) – Fundacja Wspomagania Wsi, tel. (22) 636 25 70 do 75 lub Magdaleną Kowalczyk (mkowalczyk@fww.pl).

Zobacz również