Aktualności

Zakończyliśmy szkolenia w projekcie ABC Przedsiębiorczości IV

single image

Do marca 2019 roku 60 trenerów edukacji finansowej przeprowadziło szkolenia w całej Polsce! 

Lp. Trener prowadzący Miejsce prowadzenia szkolenia Dni i godziny spotkań
01. Justyna Zawieja Dymaczewo Nowe
(gm. Mosina)
woj. wielkopolskie
18 czerwca
godz.13.00-20.00
19 czerwca
godz. 09.00-15.00
20 czerwca
godz.10.00-15.00
02. Justyna Zawieja Kępno
(gm. Kępno)
woj. wielkopolskie
26 lipca
godz.13.00-20.00
27 lipca
godz.14.00-19.00
28 lipca
godz.14.00-20.00
03. Karolina
Suska
Łaziska
(gm. Łaziska)
woj. lubuskie
6 września
godz. 12-19
13 września
godz. 13-19
22 września
godz. 9-14
04. Leszek Twarogowski Piecki
(gm. Piecki)
woj. warmińsko-mazurskie
26 września
godz. 15.00-18.00
27 września
godz. 15.00-17.00
28 września
godz. 15.00-17.00
4 października
godz. 15.00-18.00
5 października
godz. 15.00-18.00
8 października
godz. 15.00-18.00
10 października
godz. 15.00-17.00
05. Małgorzata Pogorzelska Srebrny Borek
(gm. Szumowo)
woj. podlaskie
5 października
godz. 17.00-21.00
6 października
godz. 09.00-17.00
7 października
godz. 12.00-18.00
06. Karolina Suska  Kunów
(gm. Kunów)
woj. świętokrzyskie
13 października
godz.15.00-18.00
25 października
godz.9.00-16.00
28 października
godz.15.00-18.00
3 listopada
godz.9.00-14.00
07. Krzysztof Zuba Tarnobrzeg
(gm. Tarnobrzeg)
woj. podkarpackie
20 października
godz. 09.00-16.00
27 października
godz. 09.00-16.00
30 października
godz. 16.00-20.00
08. Marzena Maziarczyk Potoczek
(gm. Adamów)
woj. lubelskie
22 października
godz. 15.00-21.00
24 października
godz. 15.00-21.00
26 października
godz. 15.00-21.00
09. Katarzyna Kłosowska Kętrzyn
(pow. kętrzyński)
woj. warmińsko-mazurskie
29 października
godz. 16.00-19.00
30 października
godz. 16.00-18.00
31 października
godz. 16.00-18.00
6 listopada
godz. 16.00-19.00
7 listopada
godz. 16.00-19.00
8 listopada
godz. 16.00-19.00
9 listopada
godz. 16.00-18.00
10. Małgorzata Piróg Zawada
(gm. Zamość)
woj. lubelskie
6 listopada
godz. 15.00-21.00
8 listopada
godz. 15.00-21.00
12 listopada
godz. 15.00-21.00
11. Karolina Suska Pawłówek
(gm.Borzechów)
woj. lubelskie
10 listopada
godz. 13.00-20.00
1 grudnia
godz. 14.00-20.00
2 grudnia
godz. 15.00-18.00
8 grudnia 2018
godz. 16.00-18.00
12. Magdalena Kulińska Korchów
(gm. Księżopol)
woj. lubelskie
14 listopada
godz. 16.00-20.00
15 listopada
godz. 17.00-21.00
16 listopada
godz. 16.00-20.00
17 listopada
godz. 15.00-21.00
13. Bożena Zarecka Łobez
(gm. Łobez)
woj.zachodniopomorskie
16 listopada
godz. 07.30-13.30
17 listopada
godz. 08.00-13.30
23 listopada
godz. 08.00-14.30
14. Joanna Chabecka Łobez
(gm. Łobez)
woj.zachodniopomorskie
16 listopada
godz.07.30-13.30
17 listopada
godz. 08.00-13.30
23 listopada
godz. 08.00-14.30
15. Krzysztof Zuba Tarnobrzeg
(gm. Tarnobrzeg)
woj. podkarpackie
16 listopada
godz. 15.00 – 20.00
17 listopada
godz. 09.00 – 17.00
7 grudnia
godz. 15.00 – 20.00
16. Marzena Maziarczyk Wisłowiec Kolonia
(gm. Stary Zamość)
woj. lubelskie
19 listopada
godz. 15.00-21.00
21 listopada
godz. 15.00-21.00
23 listopada
godz. 15.00-21.00
17. Marek Mądrowski Bielice
(gm. Mogilno)
woj. kujawsko-pomorskie
20 listopada
godz. 16.00-19.00
21 listopada
godz. 16.00-19.00
22 listopada
godz. 16.00 – 19.00
27 listopada
godz. 16.00-19.00
28 listopada
godz. 16.00-19.00
29 listopada
godz. 16.00-19.00
18. Iwona Niedojadło Politechnika Opolska (gm.Opole)
woj.opolskie
20 listopada
godz.12.00-19.00
27 listopada
godz.12.00-19.00
29 listopada
godz.14.00-18.00
19. Jadwiga Wyzner Poddębice
(gm. Poddębice)
woj. łódzkie
28 listopada
godz.12.00-18.00
29 listopada
godz.12.00-18.00
30 listopada
godz.12.00-18.00
20. Ewelina Gielmuda Barzkowice
(gm. Stargard)
woj. zachodniopomorskie
26 listopada
godz. 09.00-14.00
27 listopada
godz. 09.00-14.00
28 listopada
godz. 09.00-17.00
21. Małgorzata Piróg Zawada
(gm. Zamość)
woj. lubelskie
26 listopada
godz. 15.00-21.00
28 listopada
godz. 15.00-21.00
3 grudnia
godz. 15.00-21.00
22. Wiesława Morawska Radziejów
(gm. Radziejów)
woj. kujawsko-pomorskie
28 listopada
godz. 11.00-16.00
5 grudnia
godz. 11.00-16.00
12 grudnia
godz. 11.00-17.00
18 grudnia
godz. 11.00-13.00
23. Justyna Zawieja Pleszew
(gm. Pleszew)
woj. wielkopolskie
1 grudnia
godz.13.00-18.00
5 grudnia
godz.09.00-18.00
12 grudnia
godz. 09.00-16.00
24. Jadwiga Wyzner Poddębice
(gm. Poddębice)
woj. łódzkie
3 grudnia
godz.12.00-18.00
4 grudnia
godz.12.00-18.00
7 grudnia
godz.12.00-18.00
25. Justyna Zawieja Pleszew
(gm. Pleszew)
woj. wielkopolskie
3 grudnia
godz.13.00-16.00
6 grudnia
godz.13.00-16.00
7 grudnia
godz.13.00-13.00
10 grudnia
godz.13.00-18.00
11 grudnia
godz.13.00-13.00
12 grudnia
godz.13.00-19.00
26. Iwona Niedojadło Opole
(gm. Opole)
woj. opolskie
3 grudnia
godz.08.00-14.00
5 grudnia
godz.08.00-14.00
19 grudnia
godz.08.00-14.00
27. Iwona Niedojadło Opole
(gm. Opole)
woj. opolskie
8 stycznia 2019
godz.8.45-14.45
12 lutego 2019
godz.8.45-14.45
18 lutego 2019
godz.8.45-14.45
28. Danuta Brożyna Kalej
(gm. Wręczyca Wielka)
woj. śląskie
3 grudnia
godz. 17.00-20.00
4 grudnia
godz. 17.00-20.00
5 grudnia
godz. 17.00-20.00
6 grudnia
godz. 17.00-20.00
7 grudnia
godz. 16.00-20.00
8 grudnia
godz. 18.00-20.00
29. Joanna Chabecka Dobra
(gm. Dobra)
woj.zachodniopomorskie
4 grudnia
godz.07.30-13.30
8 grudnia
godz.08.00-13.30
15 grudnia
godz. 08.00-14.30
30. Karolina Suska Waśniów
(gm. Waśniów)
woj. świętokrzyskie
5 grudnia
godz. 10.00-13.00
8 stycznia
godz. 09.00-16.00
17 stycznia
godz. 10.00-18.00
31. Marek Mądrowski Bielice
(gm. Mogilno)
woj. kujawsko-pomorskie
5 grudnia
godz. 16.00-20.00
10 grudnia
godz. 16.00-20.00
11 grudnia
godz. 16.00-20.00
12 grudnia
godz. 16.00-20.00
13 grudnia
godz. 16.00-18.00
32. Katarzyna Kłosowska Mołtajny
(gm. Barciany)
woj. warmińsko-mazurskie
5 grudnia
godz. 13.00-18.00
6 grudnia
godz. 8.00-17.00
7 grudnia
godz. 13.00-17.00
33. Iwona Niedojadło Opole
(gm. Opole)
woj. opolskie
7 grudnia
godz. 08.00-14.00
13 grudnia
godz. 08.00-14.00
20 grudnia
godz. 08.00-14.00
34. Karolina Oczyp Lubsko
(gm. Lubsko)
woj. lubuskie
7 grudnia
godz. 08.00-14.00
8 grudnia
godz. 08.00-14.00
9 grudnia
godz. 08.00-14.00
35. Ewelina Gielmuda Lisowo
(gm. Chociwal)
woj. zachodniopomorskie
12 grudnia
godz. 09.00-14.00
13 grudnia
godz. 09.00-14.00
14 grudnia
godz. 09.00-17.00
36. Małgorzata Kaźmierczak Wieluń
(gm. Wieluń)
woj. łódzkie
17 grudnia
godz. 11.00-16.00
18 grudnia
godz. 11.00-16.00
19 grudnia
godz. 11.00-16.00
21 grudnia
godz. 10.00-13.00
37. Ewa Żórawska Opinogóra Górna
(gm. Opinogóra
Górna)
woj. mazowieckie
28 grudnia
godz. 10.00-16.00
3 stycznia 2019
godz. 09.30-13.30
5 stycznia 2019
godz. 10.00-14.00
10 stycznia 2019
godz. 10.00-14.00
38. Iwona Bańdosz Golina
(gm. Golina)
woj. wielkopolskie
7 stycznia 2019
godz. 10.00-16.00
8 stycznia 2019
godz. 10.00-15.00
9 stycznia 2019
godz. 10.00-17.00
39. Danuta Brożyna Hutka
(gm. Wręczyca Wielka)
woj. śląskie
7 stycznia 2019
godz. 17.00-20.00
8 stycznia 2019
godz. 17.00-20.00
9 stycznia 2019
godz. 17.00-20.00
10 stycznia 2019
godz. 17.00-20.00
11 stycznia 2019
godz. 16.00-20.00
12 stycznia 2019
godz. 18.00-20.00
40.
Magdalena Adamczyk
Łękawica
(gm.Stryszów)
woj.małopolskie
10 stycznia 2019
godz.16.00-20.00
15 stycznia 2019
godz. 16.00-20.00
17 stycznia 2019
godz. 16.00-20.00
19 stycznia 2019
godz. 15.00-17.00
41. Bożena Zarecka Poradz
(gm. Łobez)
woj. zachodniopomorskie
19 stycznia 2019
godz. 16.00-21.00
23 stycznia 2019
godz. 14.00-20.30
24 stycznia 2019
godz. 13.00-19.30
42. Janina Jaszczur Stara Białka
(gm. Lubawka)
woj. dolnośląskie
10 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
11 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
14 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
43. Tomasz Majchrzak Skomielna Biała
(gm. Lubień)
woj. małopolskie
12 stycznia 2019
godz.11.00-17.00
13 stycznia 2019
godz.11.00-15.00
14 stycznia 2019
godz.10.00-16.00
19 stycznia 2019
godz.11.00-13.00
44. Celina Luty Sejny
(gm. Sejny)
woj. podlaskie
12 stycznia 2019
godz. 9.00-15.00
19 stycznia 2019
godz. 9.00-15.00
26 stycznia 2019
godz. 9.00-15.00
45. Iwona Legencka Pawonków
(gm. Pawonków)
woj.śląskie
14 stycznia 2019
godz.9.00-13.30
16 stycznia 2019
godz.9.00-13.30
18 stycznia 2019
godz.9.00-13.30
21 stycznia 2019
godz.9.00-13.30
46. Jadwiga Wyzner Poddębice
(gm. Poddębice)
woj. mazowieckie
14 stycznia 2019
godz. 12.00-18.00
15 stycznia 2019
godz. 12.00-18.00
16 stycznia 2019
godz. 12.00-18.00
47. Karolina Suska Wojciechów (gm.Wojciechów) woj.lubelskie
15 stycznia 2019
gdz.17.00-20.00
24 stycznia 2019
godz.9.00-16.00
26 stycznia 2019
godz.9.00-15.00
30 stycznia 2019
godz.17.00-19.00
48. Iwona Bańdosz Lisiec Mały
(gm. Stare Miasto)
woj. wielkopolskie
17 stycznia 2019
godz. 14.00-20.00
22 stycznia 2019
godz. 14.00-19.00
23 stycznia 2019
godz. 13.30-20.30
49. Janina Jaszczur Chełmsko Śląskie
(gm. Lubawka)
woj. dolnośląskie
21 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
22 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
24 stycznia 2019
godz.14.00-20.00
50.
Marta Grzesica
Łazy (gm.Łazy)
woj. śląskie
21 stycznia 2019
godz. 08.00-12.00
22 stycznia 2019
godz. 08.00-12.30
23 stycznia 2019
godz. 08.00-13.00
24 stycznia 2019
godz. 08.00-12.30
51. Jolanta Kopyto Pludry
(gm.Dobrodzień)
woj.opolskie
21 stycznia 2019
godz.15.00-21.00
22 stycznia 2019
godz.15.00-21.00
23 stycznia 2019
godz.15.00-21.00
52. Iwona Legencka Koszęcin
(gm.Koszęcin)
woj. śląskie
24 stycznia 2019
godz.15.30-20.00
28 stycznia 2019
godz.15.30-20.00
31 stycznia 2019
godz.15.30-20.00
4 lutego 2019
godz.15.30-20.00
53. Bożena Zarecka Resko
(gm. Resko)
woj. zachodniopomorskie
21 stycznia 2019
godz.07.30-13.30
4 lutego 2019
godz.08.00-13.30
11 lutego 2019
godz. 08.00-14.30
54. Barbara Gontarek Gniewoszów
(gm. Gniewoszów)
woj. mazowieckie
25 stycznia 2019
godz.16.00-20.00
26 stycznia 2019
godz.10.00-14.00
1 lutego 2019
godz.15.00-20.00
2 lutego 2019
godz.10.00-20.00
55.
Paulina Tramecourt
Leszno
(gm.Leszno)
mazowieckie
28 stycznia 2019
godz.15.00-19.00
29 stycznia 2019
godz.15.00-20.00
30 stycznia 2019
godz.15.00-19.00
31 stycznia 2019
godz.16.00-19.00
1 lutego 2019
godz.15.00-17.00
56.
Gabriela Król
Szydłowiec (gm.Szydłowiec)
woj. mazowieckie
29 stycznia 2019
godz.12.00-16.00
31 stycznia 2019
godz. 12.00-17.00
05 lutego 2019
godz.12.00-16.30
07 lutego 2019
godz. 12.00-16.30
57. Teresa Wiśniewska Radziejów
(gm. Radziejów)
woj. kujawsko-pomorskie
30 stycznia 2019
godz.10.00-15.00
6 lutego 2019
godz.10.00-15.00
13 lutego 2019
godz.10.00-18.00
58.
Celina Luty
Sejny
(gm.Sejny)
woj.podlaskie
2 lutego 2019
godz.9.00-15.00
9 lutego 2019
godz.9.00-15.00
16 lutego 2019
godz. 9.00-15.00
59. Janina Jaszczur Jarkowice
(gm. Lubawka)
woj. dolnośląskie
4 lutego 2019
godz.14.00-20.00
5 lutego 2019
godz.14.00-20.00
11 lutego 2019
godz.14.00-20.00
60.
Gabriela Król
Szydłowiec
(gm.Szydłowiec)
woj. mazowieckie
04 lutego 2019
godz.12.00-16.00
06 lutego 2019
godz.12.00-17.00
11 lutego 2019
godz.12.00-16.30
12 lutego 2019
godz.12.00-16.30
61.
Iwona Bańdosz
Żychlin
Stare Miasto
wielkopolskie
04 lutego 2019
godz.14.00-20.00
5 lutego 2019
godz.14.00-19.00
7 lutego 2019
godz.13.30-20.30
62.
Magdalena Adamczyk
Barwałd Górny
(gm.Kalwaria Zebrzydowska)
małopolskie
06 lutego 2019
godz.17.00-21.00
13 lutego 2019
godz.17.00-21.00
20 lutego 2019
godz.17.00-21.00
27 lutego 2019
godz.17.00-21.00
29 lutego 2019
godz.16.00-18.00
63. Maria Zawadzka Białystok
(woj. podlaskie)
08 lutego 2019
godz.9.50-12.50
15 lutego 2019
godz.9.50-13.50
01 marca 2019
godz. 9.50-12.50
08 marca 2019
godz. 9.50-13.50
15 marca 2019
godz. 9.50-13.50
64. Magdalena Kulińska Biszcza
(gm. Biszcza)
woj. lubelskie
9 lutego 2019
godz.16.00-20.00
10 lutego 2019
godz.16.00-20.00
16 lutego 2019
godz.16.00-20.00
17 lutego 2019
godz.15.00-21.00
65. Leszek Zieliński
Borki
(gm. Borki)
woj.lubelskie
12 lutego 2019
godz.9.00-15.00
13 lutego 2019
godz.9.00-15.00
14 lutego 2019
godz.9.00-15.00
66.
Iwona Niedojadło
Opole
(gm. Opole)
woj. opolskie
14 lutego 2019
godz.08.00-14.00
17 lutego 2019
godz.08.00-13.00
18 lutego 2019
godz. 08.00-13.00
25 lutego 2019
godz. 14.00-16.00
67.
Iwona Kuczer
Leszno
(gm.Leszno)
woj.mazowieckie
15 lutego 2019
godz.17.00-21.00
16 lutego 2019
godz.15.00-20.00
22 lutego 2019
godz.17.00-19.00
23 lutego 2019
godz.15.00-20.00
24 lutego 2019
godz.16.00-18.00
68.
Iwona Bańdosz
Stare Miasto
(gm.Stare Miasto)
woj. wielkopolskie
19 lutego 2019
godz.15.00-21.00
20 lutego 2019
godz.15.00-20.00
21 lutego 2019
godz15.00-20.00
22 lutego 2019
godz.16.00-18.00
69.
Leszek Zieliński
Firlej
(gm.Firlej)
woj.lubelskie
20 lutego 2019
godz.9.00-15.00
21 lutego 2019
godz.9.00-15.00
22 lutego 2019
godz.9.00-15.00
70. Jadwiga Wyzner Poddębice
(gm. Poddębice)
woj. łódzkie
25 lutego 2019
godz.12.00-18.00
26 lutego 2019
godz.12.00-18.00
27 lutego 2019
godz.12.00-18.00

Zobacz również