Aktualności

Otwieranie i prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej – zapraszamy na bezpłatne szkolenia online

Chcesz znać procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się do niego zabrać? Zastanawiasz się czy będzie opłacalny? Chcesz o swoim pomyśle porozmawiać z ekspertami? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, prowadzone przez nasz(e)ych trener(ki)ów edukacji finansowej w ramach projektu „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”, realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Zapraszamy na osiemnastogodzinne szkolenia online dla osób zainteresowanych otwieraniem i prowadzeniem indywidualnej działalności gospodarczej. Na szkoleniach omawiać będziemy najważniejsze procedury, przeanalizujemy zasoby przyszłego przedsiębiorcy, doradzimy skąd czerpać wiedzę i środki na start. Przybliżymy zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy. W trakcie szkoleń przećwiczymy opracowywanie biznesplanu, który potem skonsultowany zostanie z naszymi ekspertkami.

Na szkolenia zapraszamy mieszkańców wsi i miast liczących do 20 000 mieszkańców w wieku 20+ z całej Polski. W jednym szkoleniu udział weźmie około 15 osób.

Szkolenia odbędą się poprzez platformę komunikacyjną określoną przez trener(a)kę prowadząc(ą)ego szkolenie.

Data szkolenia zaproponowana zostanie przez trener(a)kę, po zebraniu 15 osobowej grupy.

Osoby, które odbędą szkolenie otrzymają od nas zaświadczenie o jego ukończeniu (w wersji elektronicznej), wydrukowany podręcznik dla uczestnika szkolenia, pendrive z materiałami oraz torbę promocyjną (przesłane tradycyjną pocztą).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie e-miala do koordynatorki projektu, Moniki Słotwińskiej-Łychota (mslotwinskalychota@fww.pl).

Zobacz również