Aktualności Baner

Budżet domowy w czasach wysokiej inflacji. Webinar z Sandrą Martynów, ekspertką planowania finansowego

Inflacja rośnie, sytuacja w Ukrainie nie zmienia się. Z niepokojem myślimy o zimie i rachunkach. Czy to dobry moment na przyjrzenie się swojemu rodzinnemu budżetowi, nawet jeśli jest on niewielki? Zapraszamy do obejrzenia webinaru z Sandrą Martynów!

Sandra Martynów, przekonuje, że zdecydowanie warto to zrobić. I nie chodzi o „zaciskanie pasa” do granic możliwości, bo przyjemność i radość są ważnym elementem życia. Ale odwracanie wzroku od coraz wyższych cen i liczenie, że „jakoś to będzie” może okazać się zbyt kosztowną lekcją.

Nawet jeśli czujesz, że ledwo wiążesz koniec z końcem to ten webinar jest dla Ciebie. Zapewniamy, że wyjdziesz z niego wzmocniona/wzmocniony, z poczuciem, że masz narzędzia do kontroli tego co masz. Jeśli nie boisz się inflacji ani wysokich rachunków to również ten webinar jest dla Ciebie – przyjrzysz się swojemu budżetowi i temu jak wydajesz pieniądze.

Zapraszamy!

Sandra Martynów. Ekspertka Planowania Finansowego. Dyrektor zarządzająca i trener w Pracownia Rozwoju Osobistego „Dla Ciebie”.  Master trener w Fundacji im. Marka Kamińskiego. Członkini Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Mentalny trener biznesu i komunikacji. Trenerka edukacji finansowej Fundacji Wspomagania Wsi. Autorka książki „Niezbędnik Finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”. Współautorka kilka kolejnych książek.

Data publikacji: 23 sierpnia 2022 r.

Zobacz również