ABC przedsiębiorczości

Fundacja Wspomagania Wsi w latach 2012–2017 przeprowadziła trzy edycje projektu pt. „ABC przedsiębiorczości”. W 2018 roku rozpoczęła się czwarta edycja. Każda z nich była realizowana z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W 2018 roku Fundacja Wspomagania Wsi rozpoczęła kolejną edycję projektu „ABC przedsiębiorczości na wsi” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt będzie realizowany do 31 marca 2019 roku.

W dalszym ciągu chcemy rozbudzać zainteresowanie przedsiębiorczością oraz poszerzać wiedzę i umiejętności z zakresu otwierania i prowadzenia indywidualnej działalności gospodarczej. Nasze działania obejmą 1 050 mieszkańców wsi i miast liczących do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski.

Dla nich przygotowaliśmy 70 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, trwających minimum trzy dni, podczas których omówimy procedury związane  z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz sposoby analizy własnych zasobów finansowych. Przećwiczymy też opracowywanie biznesplanu działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania swoich pomysłów na firmę z ekspertami.

Doradzimy, skąd czerpać wiedzę, która pomoże w rozpoczęciu biznesu i jak korzystać z danych pozafinansowych. Na koniec przybliżymy zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Warsztaty przeprowadzą doświadczeni trenerzy edukacji finansowej przeszkoleni przez Fundację.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Moniką Słotwińską-Łychota (mslotwinskalychota@fww.pl) – Fundacja  Wspomagania Wsi, tel. (22) 636 25 70 do 75.

Wielkość tekstu
Kontrast